Noteikumi

SIA FeelFree Group interneta veikalu www.VeloAtlaides.lvwww.BudoShop.lvwww.ZiemasSportam.lvwww.UdensSportam.lv lietošanas noteikumi


SIA FeelFree Group interneta veikalu vispārīgie lietošanas noteikumi.

1. Pirms sākt lietot SIA „FeelFree Group” (reģistrācijas Nr.40103413384, adrese – Duntes ielā 56,51, Rīgā, LV- 1005) interneta veikalus, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta veikalu lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta veikaliem tiek saprasti SIA „FeelFree Group” izveidotie interneta veikali, kuru interneta adreses ir www.VeloAtlaides.lvwww.BudoShop.lvwww.ZiemasSportam.lvwww.UdensSportam.lv , ar visu tajos esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta vai izmantojot tajos izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta veikalus, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka SIA „FeelFree Group” interneta ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta veikalu lietošanas laikā.

6. SIA „FeelFree Group” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta veikalu saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta veikalos.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta veikalus vai minētajos interneta veikalos veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta veikala lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta veikalos.

8. Interneta veikalu lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „FeelFree Group” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta veikalu reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta veikalos noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta veikalos tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta veikalu lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta veikaliem par dažāda veida aktualitātēm.

12. SIA „FeelFree Group” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta veikalu lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „FeelFree Group” interneta veikalos ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta veikalu kontaktpersonu.Interneta veikalos piedāvāto pakalpojumu izmantošana.


14. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta veikalos norādīto kārtību.

15. Neizmantojiet interneta veikalos ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta veikalos piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „FeelFree Group” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta veikalu lietošanas noteikumiem.

16. Pieprasot SIA "FeelFree Group" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz pasutijumi@feelfree.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA "FeelFree Group", zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz interneta veikalu tālruni: +371 2208 76 76.

17. SIA „FeelFree Group”, konstatējot interneta veikalos kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „FeelFree Group” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

18. Interneta veikalu lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta veikalos ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta veikalos iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta veikalos vai tiek sniegti ar interneta veikalu starpniecību.

19. Interneta veikalos tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „FeelFree Group” īpašums.

20. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „FeelFree Group” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "FeelFree Group" ir tiesīgs nosūtīt informāciju par interneta veikalu un SIA "FeelFree Group" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

 


Interneta veikalos ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 

21. SIA „FeelFree Group” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta veikaliem paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

22. Lietojot interneta veikalus, piekrītat, ka SIA „FeelFree Group” vai jebkura trešā persona, kas darbojas SIA “FeelFree Group” vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

22.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

22.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

22.3. interneta veikalu apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

22.4. IP adreses,

22.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu interneta veikalu izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

23. SIA „FeelFree Group” interneta vietnē veikalos apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

24. SIA „FeelFree Group” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes veikalu lietotājs paliks anonīms.

25. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta veikalos, kļūst par SIA „FeelFree Group” īpašumu, kurus SIA „FeelFree Group” kā interneta veikalu īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

26. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta veikalu, esat piekritis, ka SIA „FeelFree Group” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta veikalu privātuma un autortiesību aizsardzība.


27.
Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat SIA "FeelFree Group" privātuma politikai.

28. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

29. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

30. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču līzinga nosacījumiem.

31. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "FeelFree Group" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta veikalos, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta veikalu lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.Par interneta veikalu lietošanas noteikumiem.


32. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

33. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

34. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta veikaliem pieder tikai un vienīgi SIA „FeelFree Group”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „FeelFree Group” un trešajām personām.

35. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „FeelFree Group”, skatiet mājas interneta veikalu sadaļās „Kontakti”.

Interneta veikalos iegādātās preces apliecinoši dokumenti.


36. Gadījumos, kad interneta veikalos pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem SIA “FeelFree Group” veikalos, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī - darījums) apliecinoši dokumenti:

a. Kases čeks;

b. Preču pavadzīme;

c. Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).


37. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu. 

38. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

a. Saņemot pasūtīto preci SIA "FeelFree Group" veikalos – pircēja paraksts uz dokumenta;

b. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;

c. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

 
39. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 38.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu portāla lietošanas pieredzi un nodrošinātu ērtāku darbību. Turpinot lietot portālu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem