Focus O1E Pro (2017.gada modelis) (Demo velosipēds - nobraukums 900 km) - Velosipēdi - Velosipēdi - Velosipēdi

Focus O1E Pro (2017.gada modelis) (Demo velosipēds - nobraukums 900 km)

(O1E-PRO)

Vairāk info

Rāmis: O1E, MAX technology carbon frame, F.O.L.D. kinematic, PF30 BB, 148 mm dropouts, internal cable routing, PM 160 rear brake Dakša: RockShox SID XX, remote, 110x15 mm QR, 100 mm travel Aizmugurējais amortizators: RockShox Monarch XX, 165/38, custom tune Aizmugurējais pārslēdzējs: Shimano XT, 11ātr. Priekšējais pārslēdzējs: Shimano XT Pārslēdzēju rokturi: Shimano XT Kasete: Shimano XT Klaņi: Shimano XT, Boost 148 Zobrati: priekšā 36/26, aizmugurē 11/40 Stūre: Concept Race, flat Iznesums: Concept Race Stūres gultņi: Acros AIX-322 Sēdeklis: Concept EX Stute: Concept, 31,6 mm, 350 mm Bremzes: Shimano XT, 180 mm/160 mm Rati: DT Swiss M 1900, CL, 622-23, 148x12 / 110x15 mm Riepas: Continental Race King 2.2 SL, foldable

Lasīt tālāk
2490.47€ 4699.00€ ar pvn

-47%

Focus O1E PRO 29

 Atpūtas 

 

 Sporta 

 

Sacensību

Kas brauc ar šo velo: Profesionāls sportists, kam patīk tehniski sarežģītas XC un MTB maratonu sacensības. Tomēr ir arī prasīgi amatieri, kas vēlas un prot izbaudīt MTB velosipēdu modernās tehnoloģijas.

Kāpēc šī velosipēda īpašnieks brauc: Lai veiksmīgi sacenstos tehniski sarežģītos apstākļos un lai no tā gūtu prieku. Neskatoties uz to, ka katrs izbrauciens tiek veikts ar 100 % atdevi.

Ko īpašnieks vēlas sagaidīt no šī velo: Ātru, efektīvu sacensību velosipēdu ar amortizāciju gan priekšā , gan aizmugurē! Piemērotu jebkurai XC un maratonu trasei!

 Rāmis

   

O1E, MAX tehnoloģijas oglekļa šķiedras rāmis ar F.O.L.D. (Jaunā FOCUS optimizētā un uzlabotā  aizmugurējās amortizācijas sistēma)

Sacīkšu mašīnas rāmis! FLORIANA VOGELA testēts pasaules kausā!

Sākot ar oglekļa šķiedru un beidzot ar katru rāmja detaļu, kā arī katra izmēra rāmis ir īpaši projektēts , lai saglabātu maksimālo komfortu, rāmja izturību un mazo svaru!

Ātrumu pārslēdzēju troses un bremžu caurules tiek noslēptas rāmja iekšpusē. Tā tās tiek vairāk aizsargātas pret mehāniskiem bojājumiem. Un, protams, rāmja kopšana ir daudz vienkāršāka.

Centra gultņu sistēma Pressfit 30 ir BB30 un Presfit sistēmu apvienojums, kas pagarina gultņu kalpošanas laiku!

12/148 mm aizmugurējā ass , precīzi un stabili nofiksē ratu un neļauj tam izkustēties no vietas ne pie agresīvas bremzēšanas, ne pie lielām slodzēm.

 Dakša

   

RockShox SID XX palīdzēs sportistam sasniegt labākos rezultātus sacensībās. Viegla, izturīga, uzticama!

SID ir projektēta tieši XC un Maratonu sacensību braucējiem!

XLoc hidrauliskā lockout sistēma, kuras slēdzis uz stūres ļauj viegli, precīzi un ātri nobloķēt dakšu. Dakšai ir regulējams atsitiens ar jauno Dig Valve atsitiena regulācijas sistēmu, kas nodrošina optimālu kontroli.

Solo Air sistēmā pozitīvā un negatīvā gaisa kamera vienmēr būs līdzsvarā, jo gaiss tiek iepildīts caur vienu ventīli.

Īpaši izturīga un viegla Maxle Lite 15x100 mm ass, kas precīzi un stabili nofiksē ratu un neļauj tam izkustēties no vietas ne pie agresīvas bremzēšanas, ne pie lielām slodzēm.

Aizmugurējais amartizators

 

SRAM MONARCH XX 165 38 22,2 22,2: Izcils līdzsvars starp amortizatora veiktspēju un efektivitāti.

 XLoc hidrauliskā lockout sistēma, kuras slēdzis uz stūres ļauj viegli, precīzi un ātri nobloķēt amortizatoru.

 Komponentes 

   

Velosipēds aprīkots ar augstas kvalitātes Shimano XT  2x11 ātrumu komponentēm. Ar jauno Shimano Deore XT Shadow Plus aizmugurējo pārslēdzēju tiek panākta par 20% vieglāka pārslēgšanās nekā ar iepriekšējiem modeļiem. Ar sajūga slēdža palīdzību tiek panākta perfekta ķēdes stabilitāte. Turklāt, šim pārslēdzējam ir iespēja viegli regulēt ķēdes stabilizatoru.  Shimano XT ( 36/26 ) klaņiem ir optimāla izturības un viegluma attiecība, kā arī jaunajam modelim  zobrats ir no alumīnija, bet paši zobi no tērauda. Pateicoties 2x11 ātrumu sistēmai un  XT kasetei ar plašo pārnesumu diapazonu (11-40),  ar šo velo varēsiet īpaši izbaudīt braucienus pa meža takām un Latvijas MTB maratonu un XC trasēm.

 Riepas

   

Continental Race King 2.2 RS. Izcila riepa maratonu un krosa trasēm. Labi attīrās no dubļiem un ar zemu rites pretestību. "RaceSport" versija ir īsta sacīkšu riepa, kas ir vieglāka, ātrāka, drošāka salīdzinot ar parasto Race King!

 Bremzes

   

Shimano Deore XT Bremzes ir stabilas savā darbībā, neskatoties uz laika apstākļiem! Piemērotas visiem MTB braukšanas veidiem. Ergonomisks bremžu rokturis, viegli regulējamas, viegla un tīra atgaisošanas procedūra, keramiskie cilindri (virzuļi).

 

Preču peejamība

Izmērs Centrālā noliktava Veikals Maskavas Veikals Duntes Cena Skaits
L (48CM) 0 0 1
2490.47€
4699.00€ -47%
Pirkt